Kupovanie Bio potravín

Predaj ekologických potravín rastie, avšak leví podiel na trhu s potravinami je stále ohromne kontrolovaný konvenčnými potravinami. Jeden z najlepších spôsobov, ako zvýšiť predaj a vybudovať zákaznícku základňu je oboznámenie s dôležitými faktami o biopotravinách, ktoré spotrebitelia potrebujú vedieť.

Internet ponúka základné informácie pre spotrebiteľov o organických látkach, ale pre niektorých spotrebiteľov to môže byť príliš veľa informácií. Preto je lepšie vytvoriť si vlastný personalizovaný informačný paket. Môžete uverejňovať fakty o ekologických potravinách na vašom webe alebo obchodných stránkach alebo vytvoriť brožúru s informáciami o organických faktoch.

Nižšie sú uvedené niektoré pripravené fakty o biopotravinách, ktoré oslovia zákazníkov, spolu s niektorými odkazmi na ďalšie informácie a výskum o organických látkach. Nemusíte používať všetky fakty. Jednoducho si vyberte, ktoré fakty oslovia vašich konkrétnych zákazníkov cafetiere expresso automatique peut faire n’importe quel type de café.

Pojem „bio“ na etikete potravín alebo nápojov sa horšie hľadá než väčšina ostatných dobrých marketingových pojmov, ktoré môžete vidieť (ako sú prírodné, trvalo udržateľné alebo ekologické). Nákup bio potravín a nápojov je spôsob nákupu dôveryhodnosti. Aj keď nepoznáte farmára, výrobcu alebo distribútora svojho jedla osobne, môžete si byť istí, že certifikačná agentúra tretej strany preverila jeho záznamy a navštívila jeho farmu alebo zariadenie, aby sa ubezpečila, že vám hovorí pravdu.

Z pohľadu farmára a výrobcu je organická certifikácia a používanie oficiálnej ekologickej pečate na ich štítkoch spôsob, ako sľubujú, že robia všetko pre to, aby mohli pestovať a vyrábať tie najlepšie a najbezpečnejšie potraviny a nápoje pre vás a vašu rodinu.

Ak nemáte vlastnú farmu alebo veľa času na prešetrenie svojej miestnej farmy, certifikované organické potraviny a nápoje zaručia, že ak ich kupujete a dávate svojej rodine, sú bezpečné, zdravé a čisté.

Koľko jedla ste vy a vaša rodina už konzumovali? Myslíme veľa na to, čo dnes jeme, a nie je nezvyčajné poznať niekoho, kto dodržiava režim zdravej výživy: vegetariánsky, paleo, vegánsky, raw, s nízkym obsahom tuku alebo s nízkym obsahom cukru.

Niektorí ľudia sa pustia do programov čistenia alebo detoxikácie a iní posilňujú stravu doplnkami, ako sú napríklad organické doplnky osteoporózy, ktoré im pomáhajú posilniť kosti.

Média sú plné najnovšej zázračné diéty a sociálne siete, ako je Instagram, môžu rýchlo zrodiť horúce nový trend jedla. A to môže byť len dobrá správa. Pretože existujú niektoré veľmi dobré dôvody, prečo sú naše bio potraviny dobré. Keď kupujete jedlo, ktoré je hromadne vyrábané pomocou pesticídov, budete tiež jesť spolu s ním chemikálie, ktoré sa používajú na udržanie potravy v bezchybnom stave. Všetky potraviny, ktoré boli pestované pomocou chemických ošetrení, budú mať tieto prvky na rastlinách a ovocí či zelenine, ktoré budete jesť – s potenciálom odovzdať ich vám faire du café rapidement avec une machine à café broyeur.

Dobrou správou však je, že vaše telo sa zrejme veľmi rýchlo zbaví pesticídov, akonáhle ich prestanete konzumovať: výskum vo Švédsku ukázal obrovský pokles prítomnosti potenciálne škodlivých pesticídov vo vašom tele po jedení organických potravín iba po dobu dvoch týždňov.

A je tu výborný dôvod na zníženie množstva pesticídov, ktoré konzumujete: podľa Národnej akadémie vied 90% chemikálií aplikovaných na potraviny neboli testované na dlhodobé účinky na zdravie predtým, ako boli považované za bezpečné a využívané vo veľkom množstve v našom poľnohospodárskom priemysle.